UNIQA REAL ESTATE MANAGEMENT I GD&K GROUP ŁĄCZĄ SIŁY W POLSCE
   Z dumą i przyjemnością pragniemy poinformować, że rok 2022 upłynął pod znakiem dalszego zacieśnienia współpracy pomiędzy UNIQA Real Estate Management GmbH (Austria), członkiem UNIQA Insurance Group AG (Austria) oraz GD&K Consulting Sp. z o.o. (Polska), członkiem GD&K Group SCSp. (Luksemburg) - dewelopera z ponad 25-letnim doświadczeniem na polskim rynku.


   To wspólne przedsięwzięcie pomiędzy UNIQA Real Estate i GD&K Group ma przyspieszyć dalszy rozwój działalności UNIQA Real Estate w Polsce oraz dać jej dostęp do usług, wiedzy o lokalnym rynku i doświadczenia zespołu profesjonalistów GD&K Consulting. Dla GD&K jest to okazja do rozszerzenia spektrum świadczonych przez siebie usług i wejścia na nowy poziom nawiązanej już współpracy z jedną z najbardziej renomowanych instytucji rynku nieruchomości w Europie.


   GD&K Consulting - część operacyjna GD&K Group jest obecnie współwłasnością UNIQA Real Estate i stanie się platformą operacyjną odpowiedzialną za całodzienną obsługę portfolio nieruchomości UNIQA w Polsce, które obecnie składa się z dwunastu budynków biurowych w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie. Spółka obsługuje także nieruchomości będące współwłasnością GD&K Group i UNIQA znajdujące się w Warszawie i Krakowie, a także bardzo obiecującą nową inwestycję w Krakowie.


   Wraz z tą transformacją, od 1 stycznia 2023 roku GD&K Consulting powiększa się o nowy dział Leasing & Marketing. Stąd włączenie działalności Włodzimierza Jędruszaka (wcześniej Fisheye Properties) w struktury GD&K Consulting. Włodzimierz obejmie stanowisko Leasing & Marketing Directora i będzie koordynował przyszłą współpracę z zewnętrznymi brokerami nieruchomości oraz zarządzanie procesami renegocjacji najmów.


   Spółką GD&K Consulting pokieruje nowy zarząd, w skład którego wchodzą: Magdalena Zielińska-Warszawa i Jadwiga Kozakiewicz. Obie panie są odpowiedzialne (wraz z doświadczonym zespołem) za całokształt bieżącej działalności firmy, jak również za rozwój nowych projektów.