GD&K Group w trosce o najwyższą jakość usług stawia sobie za cel tworzenie architektury przyjaznej użytkownikom, oszczędnej i ekologicznej. Dlatego realizowane inwestycje certyfikowane są w międzynarodowych systemach LEED (np. budynek Avia w Krakowie) i BREEAM (np. biurowiec Carpathia w Warszawie). Wymogi projektowe, prace budowlane oraz wykorzystywane materiały, rozwiązania i instalacje podlegają rygorystycznym normom jakościowym gwarantowanym przez proces certyfikacyjny.


Certyfikacja budynku poprzez wymogi związane z zapewnieniem zdrowych warunków użytkowania, właściwym oświetleniem i aranżacją wnętrz, ograniczeniem zanieczyszczeń chemicznych, biologicznych czy akustycznych, gwarantuje zdrowe środowisko pracy dla najemców.


GD&K Group standardowo stawia na realizację obiektów w dobrych lokalizacjach i bliskim sąsiedztwie centrów miast. Otwiera to ich użytkownikom szeroki wachlarz możliwości i usług w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji. Nasze realizacje charakteryzuje bliskość infrastruktury transportowej, komunikacji zbiorowej, ścieżek rowerowych i terenów zielonych. Przyjęte standardy znacząco podnoszą atrakcyjność obiektów, realizując jednocześnie idee zrównoważonego rozwoju.


Nasze obiekty standardowo wyposażone są w systemy BMS, ułatwiające oszczędne gospodarowanie i sterowanie zasobami w obrębie budynku.