GD&K Group posiada własny dynamiczny zespół projektantów współczesnej architektury i wnętrz, który zdobył wieloletnie doświadczenie w polskich i zagranicznych pracowniach. Jego celem jest połączenie twórczego i biznesowego podejścia do projektowania.

Głównym trzonem działalności projektowej są projekty biurowo-usługowe i mieszkaniowe, przygotowywane na bazie wypracowanych i spełniających oczekiwania Inwestorów standardów, na każdym etapie realizacji inwestycji, a mianowicie:

· przemyślane pod względem ekonomicznym koncepcje architektoniczne,
· projekty budowlane - w zakresie niezbędnym do otrzymania decyzji o pozwoleniu na budowę,
· projekty przetargowe – w zakresie umożliwiającym bezpieczną i kompleksową wycenę prac budowlanych,
· projekty wykonawcze - gwarantujące prawidłową realizację prac budowlanych.

GD&K Group stale współpracuje z kreatywnymi designerami, którzy gwarantują wprowadzenie do projektów świeżych i niebanalnych pomysłów, a także z doświadczonym i sprawdzonym zespołem projektantów branżowych.

"
Prawidłowa praca architekta polega na przełożeniu dość prostych w gruncie rzeczy ludzkich potrzeb na skomplikowany wyraz budownictwa. Cały duży zespół naszych pracowników z różnych dyscyplin zastanawia się nad tym, jak stworzyć przyszłym korzystającym z danego biura prawdziwy dom do pracy. Zadanie jest trudne, ponieważ musimy nadać danemu obiektowi charakter szczerze pasujący do jego lokalizacji, a jednocześnie w pełni komfortowy i mieszczący się w założeniach ekonomicznych wszystkich zaangażowanych podmiotów – najemców, osób przez nich zatrudnionych, sąsiadów i inwestorów. To jest równanie z bardzo wieloma niewiadomymi, które rozwiązuje się dla każdej inwestycji od nowa."

Szymon Duda

z wywiadu "Ponadczasowa nowoczesność"
broszura Carpathia Office House