GD&K Consulting specjalizuje się w kompleksowej obsłudze procesów typu „fit-out”, które najczęściej realizowane są w krótkich i nieprzekraczalnych terminach, co wymusza bardzo dobrą organizację pracy, elastyczność oraz konieczność szybkiego reagowania na zmiany. W jego ramach, OpCo wspiera inwestorów i najemców w trakcie trwania wszystkich etapów inwestycji - od wyboru lokalu poprzez projektowanie, wycenę prac, organizację przetargu na wykonawstwo do nadzoru nad pracami budowlanymi i finalnego rozliczenia inwestycji dla przestrzeni: biurowych, usługowych, handlowych i hotelowych.

GD&K Consulting może poprowadzić kompleksowo całą inwestycję, jak również pełnić rolę projektanta, konsultanta, kosztorysanta, czy project managera – jeśli taki zakres usług jest w danym momencie oczekiwany. Sprawny i doświadczony zespół projektantów oraz project managerów, ukierunkowany jest na osiągnięcie wspólnego celu - udanej realizacji danego przedsięwzięcia – i jest w stanie włączyć się w proces na dowolnym etapie.

Dotychczasowi przykładowi klienci, którzy skorzystali z usług ‘’fit-out’’ GD&K Consulting to firmy z sektora BPO, spółki hotelowe i handlowe, kancelarie prawne, biura księgowe, instytucje finansowe czy akademickie.